Meble na każdą kieszeń

Ceny dostosujemy do Twoich potrzeb

Zapytaj o darmowy projekt!

Chcesz żeby Twoje meble tak wyglądały?

Skontaktuj się z nami!

Meble do Twoje firmy

Szukasz wyposażenia do swojego biura, gabinetu lub lokalu?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Garderoba, jadalnia, pokój dzęcięcy

Sprawdź naszą ofertę mebli!

Meble na wymiar to nasza specjalność

Projekt mebli wykonamy dla Ciebie ZA DARMO!

Meble na wymiar

- zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski

Meble wykonywane przez firmę Splendor charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem – zawsze są połączeniem unikalnego i ciekawego wyglądu, z wysokiej jakości wykonaniem. Począwszy od profesjonalnego projektu po fachowy montaż, wszystkie elementy mebli wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o detale. Dla osób poszukujących oryginalnych produktów, firma ZHU Splendor Jaworzno posiada w swojej ofercie m.in.  meble kuchenne, meble biurowe, meble łazienkowe, meble pokojowe, meble sklepowe, meble apteczne, meble barowe oraz szafy przesuwne.

ZHU Splendor gwarantuje swoim Klientom indywidualne podejście, starając się optymalnie zaspokoić wszelkie potrzeby i wymagania Zamawiającego. Splendor zapewnia fachową obsługę, dokładne pomiary oraz montaż mebli w miejscu i czasie wskazanym przez Klienta. Oferowane przez firmę Splendor Jaworzno meble wykonywane są w dowolnych wymiarach – zgodnie z życzeniem Klienta – z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości, dobranych do preferowanego stylu, gustu i możliwości finansowych Zamawiającego. Łącząc w swojej działalności produkcję mebli z szeroko pojętymi pracami remontowo-budowlanymi pracownicy firmy służą profesjonalnym doradztwem nie tylko przy selekcji kolorów i materiałów meblarskich ale także w aranżacji całych wnętrz oraz doborze urządzeń i wyposażenia np. do kuchni lub łazienki.

Do produkcji mebli firma ZHU Splendor używa materiałów tylko uznanych firm. Oferowane meble wykonane są z najwyższej klasy dostępnych na rynku płyt laminowanych, fornirowanych, lakierowanych oraz z drewna litego. Również okucia, w jakie wyposażone są produkowane przez Splendor Jaworzno meble, pochodzą wyłącznie z magazynów sprawdzonych marek. Korzystanie z produktów najwyższej jakości gwarantuje meblom firmy Splendor wieloletnią i bezawaryjną eksploatację.

W zależności od potrzeb i wymagań klienta, Splendor wykonuje zestawy meblowe w różnorodnych przedziałach cenowych. Wykorzystywanie szerokiej gamy materiałów pozwala firmie na realizację zamówień tak, aby  ostateczna kwota wykonanych mebli była zawsze dostosowana do realnych możliwości Zamawiającego i nigdy nie przekraczała wstępnie ustalonego pułapu. Bez względu jednak na cenę, meble firmy Splendor zawsze produkowane są z największą dokładnością i starannością!

Projekty mebli tworzone są w profesjonalnym programie komputerowym, co umożliwia przedstawienie zaplanowanej aranżacji meblowej w bardzo realistycznym obrazie. Pracownicy firmy Splendor otwarci są na wszelkie propozycje i sugestie ze strony Klienta, co sprawia, że każdy projekt dostosowany jest dokładnie do wymagań Zamawiającego. Ścisła współpraca z Klientem gwarantuje, że wykonane przez Splendor Jaworzno meble są zawsze niepowtarzalne i wyjątkowe.

Splendor Jaworzno - meble w ofercie:

  • meble kuchenne
  • meble biurowe
  • meble łazienkowe
  • meble pokojowe
  • meble sklepowe i apteczne
  • meble barowe
  • szafy przesuwne, wnękowe

Meble na wymiarO czym powinien wiedzieć Klient:

ZHU Splendor Jaworzno

Meble na raty

Firma Splendor Jaworzno oferuje możliwość negocjacji cen oraz różne formy płatności.

Gwarancja

Na wszystkie meble wykonane w firmie Splendor Jaworzno udzielana jest gwarancja.

Własny projekt

ZHU Splendor bezpłatnie wyceni projekt mebli przesłany przez Klienta.

TOP