Zakład Handlowo – Usługowy SPLENDOR 

to firma powstała w 2001 roku z zamiłowania do tworzenia rzeczy użytecznych, eleganckich i modnych, a przede wszystkim funkcjonalnych. Dwa pola działania naszej firmy to szeroko pojęte prace remontowe i wykończeniowe oraz produkcja mebli. Splendor ma swoją siedzibę w Jaworznie, na styku województwa śląskiego i małopolskiego, ale zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje, a nasze oferty dostosowujemy do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Naszym klientom gwarantujemy indywidualne podejście, starając się optymalnie zaspokoić Państwa potrzeby i wymagania. Zapewniamy bezpłatny dojazd do Klienta, pomiary oraz ustalenia, będąc cały czas otwartymi na propozycje z Państwa strony. Oferujemy różne formy płatności i możliwość negocjacji cen, a na nasze usługi oraz produkty udzielamy gwarancji.

Możemy się pochwalić ponad 10-letnim doświadczeniem, które przekłada się na gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i wykonywanych produktów. Zrealizowaliśmy w tym czasie setki remontów oraz zestawów mebli i wciąż do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i maksymalnym profesjonalizmem. Wieloletnia działalność w branży meblarskiej oraz remontowo-budowlanej pozwala nam na dostarczanie Klientom usług i produktów o najwyższym standardzie jakościowym, terminowo i rzetelnie.

Firmę Splendor tworzą ludzie kompetentni, którzy z pełnym zaangażowaniem i dużymi umiejętnościami wykonują swoją pracę.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Marcin Miazio - ZHU Splendor
TOP