Remonty pod klucz

Od stanu surowego do deweloperskiego

Montaż stolarki; gładzie i tynki; instalacje elektryczne; płytki, panele, parkiety

Kompleksowe usługi

Bezpłatne pomiary, rzetleny kosztorys, szybka realizacja

Nie tylko mieszkania i domy

Wyremontujemy także Twoją firmę!

Biura, lokale usługowe, obiekty użyteczności publicznej

Kiedy ostatni raz remontowaliście mieszkanie?

Nie czekajcie dłużej - stać Was na to!

Wycena remontu jest BEZPŁATNA i niezobowiązująca!

Usługi budowlane i remonty

- działamy na terenie całej Polski

 

Produkcja mebli to niejedyne pole działalności ZHU Splendor Jaworzno. Równie ważną gałęzią działalności firmy są wszelkiego rodzaju prace remontowe, wykończeniowe, adaptacyjne i modernizacyjne. Firma Splendor Jaworzno wykonuje zarówno proste prace remontowe (takie jak malowanie czy tapetowanie pomieszczeń), jak i kompleksowe usługi remontowo-budowlane – w tym wykończenia i przebudowy wnętrz, prace instalacyjne oraz montaż stolarki budowlanej. Wszystkie zadania realizowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i nowoczesnych materiałów.

Oferowany przez Splendor Jaworzno „remont pod klucz” dotyczy zarówno domów jednorodzinnych i mieszkań, jak i wszelkich obiektów biurowych, usługowych, czy użyteczności publicznej. Otrzymując nieruchomość w stanie surowym pracownicy ZHU Splendor wykonują w nim wszelkie prace modernizacyjne i adaptacyjne, które po skończonym remoncie pozwalają na natychmiastowe użytkowanie lokalu.

Kompleksowe remonty, jakie oferuje firma Splendor Jaworzno, obejmują m.in. zaopatrzenie i dostawę niezbędnych materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych. Klient może także liczyć na doradztwo przy wyborze wyposażenia i urządzeń AGD, a dzięki doświadczeniu w produkcji mebli, pracownicy ZHU Splendor służą również profesjonalnym wsparciem przy doborze zestawów meblowych.

ZHU Splendor Jaworzno zapewnia fachową obsługę, rzetelny kosztorys oraz realizację przedsięwzięcia w miejscu i czasie wskazanym przez Klienta. Firma oferuje przy tym różne formy płatności i możliwość negocjacji cen, a na swoje usługi udziela gwarancji. Ponadto wszelkie prace remontowe poprzedzane są bezpłatnymi pomiarami w lokalu Zamawiającego. Każdy remont jest także szczegółowo konsultowany i wykonywany zgodnie z wytycznymi Klienta. Dzięki temu po zakończonym zleceniu można mieć pełną satysfakcję z wykonanego zadania.

Splendor Jaworzno - remonty i usługi budowlane - w tym się specjalizujemy:

  • montaż stolarki budowlanej (drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, schody)
  • kompleksowe remonty łazienek
  • sucha zabudowa wnętrz
  • gładzie i tynki ozdobne
  • płytki ceramiczne, granitowe, kamień ozdobny
  • panele, parkiety
  • malowanie, tapetowanie
  • instalacje elektryczne - wykonanie, pomiary
  • pomiary ochrony odgromowej
  • profesjonalny montaż systemów alarmowych i systemów telewizji dozorowej

Remonty i usługi budowlane
Jak pracujemy - trzy kroki:

ZHU Splendor Jaworzno

Przygotowania

Każdy remont wyceniany jest indywidualnie po ustaleniu zakresu prac. Służymy profesjonalnym doradztwem i jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie Klienta. Wycena remontu jest bezpłatna!

Realizacja

Aby Klient był pewien naszej rzetelności zawsze zawieramy pisemną umowę i udzielamy gwarancji na wykonane przez nas usługi. Zlecenia realizujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Odbiór i rozliczenie

Zlecenie wykonywane jest w możliwie najkrótszym terminie, przy zachowaniu wszelkiej dokładności i staranności. Oferujemy Państwu możliwość negocjacji cen oraz różne formy płatności.

TOP